бальные

социальные

классические

хип-хоп

восточные

женские

Pole dance

ОФП

йога

фитнес

свадебный


 
English   Deutsch   France   Українська   Spain   Български   Српски   Polska   Dansk   Turk   Беларуская   Hrvatski   Cestina   Italiana   Nederlandse   Svenska   Portugues   Romana

 
Форма входа

Гость!

Логин:
Пароль:

Узнай свой IP адрес
 

Новинки фотоальбомаРазделы новостей
Горячие новости [58]
Новости - Бальные танцы [76]
Новости - Восточн.танцы [4]
Новости - Уличные танцы [38]
Новости - Женские танцы [14]
Новости - Pole dance [0]
Новости - Соврем.танцы [0]
Новости - Свадебный танец [0]
Приглашения - Бальные [38]
Приглашения - Восточные [0]
Приглашения - Современ. [2]
Новости сайта [31]
Мы ВКонтакте
Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


free counters
стран c 10.06.2009

Рейтинг@Mail.ru
 


Кодекс Викладання та Стандарти Етики Суддів

  Діюча політика

  Кодекс Викладання та Стандарти Етики Суддів

  Підготовлено
  Наташа Амброж (Словенія)/Хельмут Бауман (Австрія)/Антеро Копонен (Фінляндія)

  Преамбула

  Оскільки ми працюємо для нашої стати Олімпійським видом спорту, зараз навіть важливіше, будь-коли, зберігати та збільшувати репутацію, на якій була побудована Міжнародна Федерація Спортивного Танцю. Наша репутація вимагає, щоб ми викладали нашу справу етично та законно, та щоб наше викладання завжди відображало цінності та принципи збережені в Олімпійському дусі.

  Цей Кодекс Викладання та Стандарти Етики (“Кодекс”) створено з наміром забезпечити структуру стандартів для викладання та етики для суддів. був розроблений як діюча політика Президією МФСТ для визнання фундаментальної та невідхильної відповідальності всіх суддів, для підтримки чесності, компетентності та ефективності панелей суддів в цілому.

  Правила та стандарти викладені в Кодексі спрямовані на допомогу суддям встановити стандарти викладання для того, щоб вони мали впевненість у своїх перах, в учасниках змагань, яких вони судять, у МФСТ та у федераціях-членах МФСТ, користуються послугами, в інших спортивних адміністративних органах, включаючи МОК, у спортивних засобах масової та у загальній громадськості.

  Ми визнаємо, що Кодекс не може охоплювати можливі ситуації, в можуть потрапити судді, виконуючи суддівство. У будь-якому випадку найбільша відповідальність залишається за кожним суддею індивідуально, розглядаючи намір так само як список стандартів, були встановлені, щоб викладати етично та професійно, та запевнити, що всіх учасників змагань судять згідно достоїнств без жодних упереджень та примушень.

  Прихильність до стандартів, відображених у Кодексі основою для майбутнього успіху МФСТ. судді повинні ознайомитися змістом Політики. МФСТ що кожен суддя візьме особисту відповідальність за дотримання Кодексу та діятиме в дусі згідно цінностей та принципів МФСТ та МОК.

  Кодекс стосується всіх ліцензованих суддів МФСТ.

  Кодекс може виправлятися час часу Президією МФСТ.
  2. Конфлікт інтересів

  Конфлікт інтересів – це реальний або сприйнятий як реальний, інтерес, відносини, асоціація або діяльність, що несумісними з обов'язками судді для запевнення, що всіх учасників змагань судять згідно достоїнств без жодних упереджень та примушень.

  Конфлікт інтересів виникає зокрема, коли особисті інтереси впливають або здається, що впливають, на діяльність судді, коли суддя не може діяти для найкращого задоволення інтересів МФСТ, що задоволення інтересів учасників змагань.

  Суддя дотримуватися правил Конфлікту Інтересів, викладеним у цьому Кодексі, бути знятий з панелі суддів, якщо виникає потенційно реальний або сприйнятий як реальний конфлікт інтересів.

  3. Правила для суддів

  Суддя не повинен судити жодних подій в якому випадку, повинен бути звільнений з панелі суддів, якщо він/вона знає або вірить, що його фізичне або розумовий стан не дозволяє йому/їй виконувати роботу належним чином без будь-яких обмежень.

  Суддя не повинен судити жодних подій в якому випадку, повинен бути звільнений з панелі суддів, якщо будь-яка особа, що бере участь в цьому змаганні членом безпосередньої розширеної родини, включаючи відносини de facto або якщо він/вона мають особисті відносини з учасниками даного змагання, що робить суддівство неадекватним.

  Для ясності, слова “безпосередня розширена родина” включають будь-кого, до кого суддя відноситься по крові або шлюбу, до степені першого кузина ближче, або в порядку усиновлення, або з ким суддя проживає чи спів проживає.

  Суддя не повинен приймати жодних грошей, нагород, статей або речей суттєвої матеріальної цінності, або схвалювати чи обіцяти з будь-яких майбутніх міркувань у вигляді подарунка або як плата за послуги будь-якого учасника змагань чи організатора, або будь-якої третьої особи, на яку може чинити вплив рішення судді прямо або непрямо.

  Суддя не повинен робити жодного неправдивого уявлення про рівень акредитації або досвіду.
  Суддя не повинен робити жодних непрадивих заяв відносно суддівської

  Суддя не повинен погрожувати відмічати пару специфічним способом, щоб отримати будь-яку перевагу для себе, або для деякої третьої особи, або щоб переконувати або примушувати учасника змагань виконувати, або утримувати виконання будь-якої щоб неналежним чином впливати на результат змагань.

  Суддя не повинен погрожувати парі на протязі проведення змагань, він/вона судить , в яких він/вона конкурує, включаючи погрози відмітити пару специфічним способом чи погрозою парі , використовуючи мову тіла, наприклад вираз обличчя або усні коментарі, щоб неналежним чином впливати на результат змагань.

  Суддя не повинен тренувати, викладати, чи давати будь-які поради парі, яка бере участь у змаганні час змагання, яке він/вона судить.

  Суддя повинен утримуватися публічного зайняття будь-якої прихильності з огляду, що він/вона може судити на будь-якому змаганні.

  Суддя не повинен прагнути жодними методами неналежним чином впливати чи залякувати іншого суддю.

  Суддя, який не членом панелі суддів на даних змаганнях, не повинен обговорювати з жодним суддею, який членом панелі суддів даних змагань, достоїнства виступу конкурента на даних змаганнях перед завершенням фінального заходу.

  Суддя не повинен обговорювати достоїнства виступу учасників змагань з самим учасником змагань перед завершенням фінального заходу на будь-якому змаганні, на якому він/вона судить.

  Суддя не повинен намагатися впливати на результат змагань ніяким іншим чином, крім як відмічати пари на змаганнях за достоїнствами.

  Суддя не повинен відмічати чи погрожувати відмічати пару ніяким іншим чином, крім як відмічати за достоїнствами.

  Суддя не повинен поводити себе таким чином, щоб будь-який учасник змагань отримав несправедливу оцінку порівняно з іншими учасниками.

  Суддя не повинен неправдиво стверджувати офіційне представництво МФСТ будь-якою діяльністю.

  Суддя не повинен обговорювати з колегами-суддями, глядачами, учасниками змагань чи тренерами виступ будь-якої пари, яку судить, до завершення фінального заходу.

  При наданні обов’язків судді змагань, незалежно статусу змагань, суддя не повинен вживати жодних алкогольних напоїв чи наркотичних засобів до та протягом періоду змагань до оголошення результатів змагань.

  Суддя не повинен діяти жодним чином, щоб дискредитувати МФСТ чи спортивний танець.

  4. Загальна поведінка суддів

  Судді займають позицію довіри своїх вмінь, як судді. Відповідно них вимагається більш високий стандарт людської поведінки до протягом проведення змагань, вони судять.
  Судді повинні виконувати наступні правила поведінки, щоб підтримувати найвищі стандарти поведінки:

  Поведінка судді на та поза танцювальним майданчиком повинна суміщатися з принципами гарної спортивної майстерності. Суддя не повинен поводити себе сумнівно чи непристойно на або на інших подіях пов’язаних спортивним танцем де присутня громадськість (включаючи учасників змагань, глядачів, засоби масової інформації).

  Суддя повинен бути послідовним, об’єктивним нейтральним у своїх рішеннях. Не об’єктивна оцінка підриває основу змагань.

  Суддя публічно не повинен піддавати сумніву судження колег-суддів, чесність та чесні наміри.

  Якщо судді Кодекс дозволяє судити пари, він/вона тренує, суддя повинен бути незацікавленим спостерігачем виступів.

  Коли суддя судить пару, тренером якої він/вона вже не суддя не повинен судити цю пару вимірюванням достоїнств нового тренера.

  Суддя повинен підтримувати розвивати свої навички оцінювання постійно отримуючи інформацію стосовно подій в та стилі та щодо принципів суддівства встановлених МФСТ.

  При застосуванні своїх знань, досвіду та навичок з оцінки Критеріїв МФСТ суддя не повинен судити змагання, використовуючи непотрібну, особливу чи догматичну інтерпретацію стилю.

  Це основні вимоги до найвищої судді. Суддя повинен:

  (a) прибути своєчасно на місце зустрічі в належному фізичному та розумовому стані

  (b) сповістити про свою присутність організатора Головного суддю.

  © Встановити розклад змагань.

  (d) Мати можливість виконувати обов’язки судді МФСТ.

  (e) Протягом змагань поводити себе належним чином для збереження гарної репутації спортивного танцю та МФСТ.

  Протягом проведення змагань судді панелі суддів повинні:

  Стояти чи сидіти окремо один одного знаходитись в таких місцях де виключені зустрічі з учасниками змагань

  Рухатися до будь-якої з метою бачити пари.

  Судити незалежно та порівнювати свої зауваження з зауваженнями інших суддів.

  Позначати та підписувати протоколи змагань та будь-які зміни до цих протоколів чорнилом, включаючи бегунки.

  Робити жодних намагань ознайомитися з будь-якими проміжними результатами чи зауваженнями іншого колеги-судді до завершення змагань.

  5. Скарги на суддів протягом змагань

  Протягом змагань Головний суддя призначений зобов’язаний МФСТ слідкувати за всіма ліцензованими суддями МФСТ незалежно того вони в змаганні чи згідно Кодексу.

  Будь-які скарги офіційних представників членів-федерацій МФСТ щодо суддів повинні бути адресовані Головному судді протягом змагань.

  Якщо Головний суддя вважає, що було вчинено порушення суддею на змаганні де присутній, як Головний суддя, то уповноважений зобов’язаний повідомити такого суддю про скарги щодо нього/неї, вислухати відповідь потім вжити відповідних заходів згідно строків, що встановлені Кодексом.

  Головний суддя повинен мати повноваження винести догану чи належно замінити на залишок змагань.

  Головний суддя повинен задокументувати будь-який інцидент чи спостереження неналежної поведінки судді, яку припускав, передбачав, чи підозрював. Також Головний суддя повинен задокументувати будь-яку винесену догану чи заміну судді включити це у доповідь про змагання Спортивному директору МФСТ, який повинен вирішити чи необхідність проводити подальше розслідування. Спортивний директор МФСТ повинен доповісти про кожний такий випадок Президії МФСТ з або без своїх рекомендацій для розгляду.

  6. скарги на суддів

  Будь-які скарги з припущенням про порушення Кодексу повинні бути представлені членом-федерацією МФСТ у письмовому вигляді Спортивному директору МФСТ.

  Скарга не повинна розглядатися якщо не виконані наступні обов’язкові критерії:

  скарга повинна мати письмовий вигляд, підписана посадовою особою бути надана Спортивному директору МФСТ на протязі 10 днів до дати припущеного порушення разом з будь-якою підтверджуючою документацією.

  Член-федерація МФСТ повинна зазначити повне адресу, та деталі контакту людини або людей, винесли скаргу повинні погодитися у письмовій формі давати свідчення та вимагати у людей обізнаних у справі скарги проводити розслідування за цими свідченнями.

  Якщо скарга всім цим обов’язковим критеріям, Спортивний директор МФСТ повинен направити скаргу в Президію МФСТ для подальшого розгляду, якщо ж будь-який з цих критеріїв не виконано, Спортивний директор МФСТ повинен повідомити про стан речей особу, яка подала скаргу.

  Ніщо в цьому правилі не повинно перешкодити Спортивному директору МФСТ започаткувати розслідування в будь-який час якщо Спортивний директор МФСТ вважає, що було вчинено порушення правил та повідомляє про це Президію МФСТ.

  Президія МФСТ може розглядати чи відмовлятися розглядати будь-яку скаргу. Президія може надавати скарзі меншу вагу або жодної ваги важливості даної скарги на основі чуток, а не при прямому спостереженні. В будь-якому випадку рішення Президії повинно бути остаточним.

  7. Дисциплінарні на поведінку суддів

  Якщо суддя

  Відверто порушує Кодекс або брутально себе поводить;

  Навмисно порушує будь-яке з цих правил;

  Поводить себе таким чином, що на думку Президії МФСТ дискредитує інтереси МФСТ;

  тоді Президія МФСТ повинна мати владу виносити догану чи накладати дисциплінарні на суддю або призупинити чи відмінити ліцензію судді МФСТ. Повинно бути зазначено, що жодних дисциплінарних санкцій не буде вжито проти судді якщо такий суддя не буде повідомлений у письмовій формі про скаргу проти нього/неї перед зустріччю Президії МФСТ на якій розглядається така скарга. Якщо суддя не може забезпечити реальних доказів для свого виправдання скарга буде розглядатися Президією на власний розсуд, а рішення Президії повинно бути остаточним з наданням письмових причин, обгрунтовують таке рішення.

  Додаток 1:
  Правило Конфлікту інтересів для континентальних чемпіонатів МФСТ, чемпіонатів світу МФСТ, Світових та Олімпійських ігор

  Для уникнення будь-якого конфлікту інтересів наступні правила повинні бути введені для континентальних чемпіонатів МФСТ, чемпіонатів світу МФСТ, Світових та Олімпійських ігор.

  Це принцип суддівства: особи зацікавлені в покращенні виступів учасників змагань (наприклад: викладачі, тренери, вчителі, хореографи, спортивні психологи, тренери фізичної культури, спонсори тощо) не повинні бути залучені до оцінки результатів виступу даного учасника змагань.

  відібраних суддів повинно вимагатися формально посвідчити у письмовій формі, що вони не були залучені у “покращення виступу” будь-якого учасника змагань протягом шестимісячного періоду до дати проведення змагань.

  Щоб перешкоджати можливості національного нахилу Національних тренерів, Національних Президентів та Спортивних директорів або будь-які члени національної федерації не повинні бути допущені до суддівства.

  відібраних суддів повинно вимагатися формально посвідчити у письмовій формі, що вони не займають жодну з вищевказаних позицій в жодній національній федерації, яка представляє свої пари на змаганнях.

  судді не повинні приймати будь-яке зобов’язання негайного викладання у яка організовує чемпіонат до чи після змагань; для зручності “негайно до чи після змагань” означає “два тижні до та два тижні

  відібраних суддів повинно вимагатися формально посвідчити у письмовій формі, що вони не приймали не будуть приймати таке зобов’язання викладання.

  До суддів, відмовляються чи ігнорують принципи та Правила можуть бути застосовані передбачені Кодексом.

  Щоб перешкоджати можливості виникнення конфлікту інтересів МФСТ та організатор змагань повинні розкрити будь-якій особі чи організації імена відібраних суддів до змагань.

  HB/01.07.2002

  
Добавить в избранное

Поиск
Представляем пару

Дели Кирилл и Ковтун Дарья
Дели Кирилл и
Ковтун Дарья

Чемпионы Мира и
Чемпионы Украины 2013
клуб "Данс степ" г.Мариуполь

Рекомендуем сайт

Рекомендуем сайт: Танцевальный портал Донецкого региона
ddance.at.ua
 
Погода в Мариуполе

Праздники Украины
Праздники Украины
 
Курсы валют


 
Экстренные телефоны
Экстренные телефоны Мариуполя от Марбис
http://www.repetitor.ua/
- Ваш помощник в обучении и
образовании. Репетиторы,
тренеры, школы, курсы,
клубы, учебные центры
Украины.

 
Полезные ссылки
Партнеры
Спілка громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ) Мир танца в Интернет - каталог танцевальных сайтов

0629.com.ua - сайт города Мариуполя Свадебный танец, школа свадебного танца на Оболоне, постановка свадебного танца, уроки, медленный вальс, венский вальс, танго, румба, м. Минская, Киев

Официальный сайт танцоров профессионалов Тонелло Луки и Барулиной Екатерины Танцевальный клуб АЛЬТА г.КиевПортал про танцы в Украине